20  8 января 2019 года, в день Собора Пресвятой Богородицы, митрополит Херсонский и Таврический Иоанн посетил с архипастырским визитом Покровский мужской монастырь в с. Музыковка и, по случаю празднования в честь иконы Божией Матери «Трех радостей», совершил в нем Божественную Литургию.

mitr onyfriyЗВЕРНЕННЯ
Священного Синоду Української Православної Церкви
до архіпастирів, пастирів, чернецтва та вірян
  від 17 грудня 2018 року

propoved У Неділю 26-у по Пятидесятниці відбулась божественна Літургія яку очолив намісник Покровського чоловічого монастиря архімандрит Іаков у співслужінні братіі.

sketch logoЗимнее расписание движения автобусов на период с 15.11.18 - 31.03.19 по маршруту:Херсон-Музыковка.

mitr onyfriy herb копияСобор єпископів Української Православної Церкви, який зібрався у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі 13 листопада 2018 року, заслухавши Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія про виклики, що постали протягом останнього часу перед Українською Православною Церквою, ухвалив таке:

dsc 003 800x600 5 ноября 2018 года, в день памяти святого Апостола Иакова, брата Господня, митрополит Херсонский и Таврический Иоанн совершил Божественную литургию в Покровском мужском монастыре с. Музыковка.

митрополит Онуфрий7  Вперше в ефірі на телеканалі «Інтер» дивіться «Слово Предстоятеля» 27 жовтня 2018 року о 8:30. Звернення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до всіх українців транслюватиметься щосуботи вранці. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на inter.ua.